Ekol Fotoğraçılık

Yaklaşık 9 yıldır yeni evlenen çiftlerin en özel günlerinde onların yanında olarak en mutlu anlarını ölümsüzleştirmekteyiz. Bursa'nın Orhangazi ilçesinde profesyonel olarak düğün ve ürün fotoğraf çekimleri yapan düğün,nişan,çocuk,ürün ve moda dallarında da faaliyet gösteren geniş ve renkli bir yelpazeden hizmet sunmayı amaçladık bundan sonra da sizlerle Türkiye'nin her yerinde buluşmaya devam edeceğiz.

Instagram

En Üst Seviye Kalite

Sizlerin en özel anlarınızı kalite, estetik ve güven anlayışımızla pekiştirerek sunmak temel ilkemizdir. Özel anlarınız bizim için değerlidir, bu anları bizim tecrübeli kadromuza güvenerek emanet edebilirsiniz. Misyonumuz ''En Yüksek Kalitede'' işler gerçekleştirmektir. Kaliteli ekip ve kaliteli ekipmanlarla istediniz her yerde yanınızdayız..

Her Anda Yanınızdayız

Herkesin bir hikayesi vardır ve her hikaye yaşamdan izler taşır. Hayatınızın en önemli “evet”ini dediğiniz günde, ailenizin yeni üyesini beklediğiniz o tarifi imkansız heyecanlı anınızda, mutlu olduğunuz her anda yanınızda oluyoruz.

Ekip Olarak

Ekip olarak işimize sevgimizi, tecrübemizi ve profesyonelliğimizi katıyoruz. Photoshop tekniklerini yaratıcılığımızla birleştirip size en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Profesyonel anlayışımız ve deneyimlerimizle bir çok yaşanmış albümler tasarlıyoruz.
 • Süleyman HATİPOĞLU

  Fotoğraf & Video

  Süleyman HATİPOĞLU

  Fotoğraf & Video

 • Hüseyin CAN

  Photoshop Elemanı

  Hüseyin CAN

  Photoshop Elemanı

 • Seda GAZİ

  Grafik Tasarım

  Seda GAZİ

  Grafik Tasarım

Bizimle İletişime Geçin

Bizim için fotoğraf bir bütündür. Bütünlüğün içerisinde beklenen en önemli duygulardan biri de mutluluktur. Belki bir bakış, bir gülüş, bir elin sıcaklığı, ya da gözünüzden süzülen bir damla yaşı. Bu mutluluğunuzu yıllar sonrasına ölümsüzleştirebilmek için yanınızdayız.
Back to Top